מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה – הפתרון האולטימטיבי

לפני שנעמיק ונבין מהי בעצם מיקרופיגמנטציה ומה הטיפול הזה נותן, נבין למה מגיעים אליו.
רבים מהגברים (גם נשים כמובן אך פחות) סובלים מבעיות הידלדלות שיער והתקרחות ברמות שונות ובשלבים שונים. קיימות דרכים רבות לטיפול, חלקן מצריכות תהליכים ארוכים, טיפולים פולשניים יותר ופחות, זולים, לא איכותיים ולא תמיד אפקטיביים במידה שהאדם שמגיע לטיפול היה רוצה.

הבסיס העיקרי שבגללו אנשים מגיעים לטיפול בבעיית התקרחות הוא המראה, האסתטיקה והביטחון העצמי. לכן, מיקרופיגמנטציה היא פתרון אסתטי מצויין וחדשני ומומלץ מאוד.
שם נוסף לטיפול הוא הדמיית שיער וכשמה כך היא מדמה מראה של שיער מלא.

אז למה שם הטיפול הוא מיקרופיגמנטציה?

השם מגיע מהמילה פיגמנטים. הטיפול מתבסס על השימוש בפיגמנטים הטבעיים שעל הקרקפת כדי ליצור הופעה דומה ובעלת מראה טבעי של זקיקי שיער אמיתיים וקצוצים. הטיפול נעשה בהתאם לקצב התקדמות הקרחת של כל אחד ולמראה שאותו הוא רוצה להשיג.
שמות נוספים שיש לטיפולי מיקרופיגמנטציה הם: הדמיית זקיקי שיער או קעקוע שיער.

למי טיפול מיקרופיגמנטציה מתאים?

הטיפול מתאים למגוון סוגי השיער ולכל צבעי השיער: בהיר, כהה, מעורב ועוד..
הטכנולוגיות החדישות והמובילות שקיימות היום בשוק מתאימות במדויק את צבע הזקיקים של כל אדם המגיע לטיפול, לצבע הפיגמנטים של זקיקי השיער ה"חדשים". ההתאמה המדויקת הזו יוצרת מראה אחיד וטבעי כך שלא ניתן לשים לב מהו השיער הטבעי ומהו ה"חדש".

מה קורה בפועל בטיפול מיקרופיגמנטציה?

השכבה החיצונים של הקרקפת נקראת: שכבת הדרמיס העליונה, לשכבה זו בלבד מחדירים את הפיגמנטים. כל איש מקצוע המתמחה במיקרופיגמנטציה, מתאים את הפיגמנטים לגוון השיער הטבעי ואופיו כך שהמראה ייצא טבעי.
הפיגמנטים מוחדרים באמצעות מחט מיוחדת באיכות גבוהה ועם ציוד אלקטרוני מתוחכם.

בסיום הטיפול האזור שבו טופל הראש, מתמלא בזקיקים מדומים היוצרים מראה של שיער קצוץ עם קרקפת מלאה, טשטוש הקו של נסיגת השיער ויצירת מראה אחיד ומוקפד.
חשוב לדעת: טיפולים בקרב גברים דורשים גילוח לפני הטיפול.

למי הטיפולים מתאימים?

טיפולי מיקרופיגמנטציה מתאימים לבעיית התקרחות ונסיגת שיער אבל לא רק.
ישנו מגוון רחב של בעיות או שיפורים אסתטיים שאפשר לבצע באמצעות הטכנולוגיה הזו:
– עיצוב ועיבוי גבות
– עיצוב ועיבוי ריסים
– טשטוש כתמים וצלקות
– איפור קבוע
– עיבוי שפתיים , תוחם קבוע
ועוד טיפולים וחידושים שמצטרפים כל הזמן.

טיפולי מיקרופיגמנטציה אצל נשים

המודעות והרצון לאסתטיקה עולה כל הזמן ולכן ישנם פתרונות רבים ומשוכללים יותר היוצאים לשוק, ממש כמו המיקרופיגמנטציה.
קודם כל, נשים הסובלות משיער דליל יכולות בדומה לגברים, ללכת לטיפול הדמיית שיער ולקבל מראה של שיער מלא ועשיר יותר. נשים אינן צריכות לגלח את ראשן כדי לעבור טיפול כזה.

בנוסף, טיפולים של איפור קבוע באמצעות טכניקת המיקרופיגמנטציה מאפשרים לנשים לתחזק איפור קבוע ברמה גבוהה, שמחזיק לטווח ארוך ולא דוהה כמו: אייליינר, ריסים וגבות. ישנה גם אפשרות ליצור מראה שפתיים מודגש ועבה יותר עם טיפולי תוחם קבוע ועיבוי שפתיים בהתאמה לצבע הפיגמנטים הטבעי והבלטתו.

טשטוש צלקות:
מעבר לשיער ואסתטיקת הפנים עם איפור קבוע, ישנו יתרון נוסף לטכניקת הטיפול של המיקרופיגמנטציה והיא – טשטוש צלקות ופגמים בעור. אנשים רבים סובלים מצלקות ופגמים בעור ולא יודעים כיצד ניתן להסיר אותם במקסימום תוצאה במינימום כאב וסיכון.
טיפולי מיקרופיגמנטציה מספקים טיפול בטוח, איכותי ואמין כדי להסיר פגם או צלקת וליצור מראה חלק, אסתטי ונקי.

מה כדאי לבדוק לפני שמתחילים טיפול?

בטיחות ואמינות מעל הכל!
לא להתפשר על המחיר, לבדוק טוב טוב מי מציע את הטיפול, מהי רמת האמינות, הידע והניסיון שלהם, המלצות או דיס המלצות והכי חשוב מקום נקי ומתוחזק היטב כדי למנוע זיהומים או פגיעה בעור.

ההמלצה היא לבדוק כמה שיותר גם אם זה אומר שהטיפול מתעכב, קודם כל תלכו לטיפול בטוחים, רגועים והשקיעו את כספכם במקום מוכר שיעניק לכם מראה אסתטי וישמור על בריאותכם.

בהצלחה!

שיתוף:

כתבות
נוספות

On Key

Related Posts

מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה – הפתרון האולטימטיבי לפני שנעמיק ונבין מהי בעצם מיקרופיגמנטציה ומה הטיפול הזה נותן, נבין למה מגיעים אליו.רבים מהגברים (גם נשים כמובן אך פחות) סובלים

מיקרופיגמנטציה לשיער

הדמיית שיער – שאלות נפוצות

מה ההבדל בין מיקרופיגמנטציה לטיפול הדמיית שיער? שאלה מעולה! רבים מתבלבלים וחושבים שמדובר בשני טיפולים שונים אבל מדובר באותו הטיפול בדיוק, הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה.

מיקרופיגמנטציה לשיער

טיפול הדמיית שיער

הדמיית שיער – מה חשוב לדעת? סובלים מנשירת שיער? בטח כבר יצא לכם לשמוע על הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה. אז מה באמת חשוב שתדעו על

מילוי שיער – מה האפשרויות

למה מילוי שיער כל כך חשוב ומהן האפשרויות הקיימות היום בתחום? כמה חשוב ומשמעותי השיער שעל ראשנו! כל המראה שלנו משתנה בעקבות האורך, הצבע, העובי

השתלת זקן

השתלת זקן

השתלת זקן – מה זה בדיוק ולמי זה יכול להתאים? השתלת זקן – שמעתם על זה פעם? זהו טיפול אסתטי הצובר תאוצה רבה בשנים האחרונות,